записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Профілактика геморою. Прийом проктолога з відеодіагностикою 150грн Деталі: 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 
Урологія

Лікування імпотенції (еректильної дисфункції)

Еректильна дисфункція (імпотенція) — це патологічний стан, який характеризується вкрай слабкою ерекцією статевого члена або її відсутністю, що супроводжується нездатністю чоловіка до інтимних відношень.

Типи еректильної дисфункції

В медичній практиці за критеріями часу протікання поділяють тимчасову (проходить після нормалізації, корекції способу життя або усунення причин) і постійну (сама не проходить, потрібне медичне втручання) еректильну дисфункцію.

За характером виникнення її класифікують на:

 • психогенну;
 • артеріогенну;
 • нейрогенну;
 • гормональну;
 • веногенну.

Причини виникнення імпотенції

Причинами психогенної форми захворювання є психологічний, розумовий фактор або часте і інтенсивне фізичне перевтомлення чоловіка, психологічні проблеми щодо питання інтимних відносин з жінками. Також еректильна дисфункція виникає в результаті і на тлі сексуальних страхів, фобій.

Нейрогенна форма є наслідком травм і патологій центральної і периферичної нервової системи. Це можуть бути травми хребта і спинного мозку, новоутворення, грижі.

Артеріогенна форма виникає з-за аномального стану і патологій судин. Куріння, гіпертонія або цукровий діабет також можуть спровокувати її. Це відбувається внаслідок недостатнього постачання статевого члена артеріальною кров'ю. Даний вид захворювання може призвести до незворотних наслідків.

Гормональний вид захворювання виникає внаслідок погіршення засвоюваності тестостерону і загальному зниженні його рівня. Причиною в основному стає цукровий діабет.

Веногенна імпотенція виникає внаслідок порушень венозного кровотоку. Погіршують стан пристрасть до паління тютюнових виробів і вживання алкоголю.

Іншими причинами можуть бути хвороби нирок, бронхіальна астма, простатит (сильно погіршує стан), післяінфарктний стан, передчасна еякуляція.

Особливості діагностики та лікування в «Оксфорд Медікал Запоріжжя»

Медичний центр «Оксфорд Медікал Запоріжжя» надає повний спектр послуг з ефективного діагностування та усунення будь-якої форми еректильної дисфункції. Лікарі-андрологи центру є професіоналами високого рівня і володіють широким спектром сучасних методик лікування, визнаних у всьому світі.

Будь-якого роду терапія спочатку спрямована на визначення причини виникнення патології, усунення супутніх та вторинних хвороб сечостатевої системи та дисбалансу психологічного стану.

Лікування еректильної дисфункції може бути консервативним і оперативним.

В рамках консервативного лікування застосовується медикаментозна підтримка організму за допомогою препаратів, що містять тестостерон (так звана замісна терапія) та адреноблокаторів. У деяких випадках допоміжної, в деяких — основною, тактикою лікування є психотерапія.

Ще одним методом лікування є вакуум-терапія — мало травматична, і практично без побічних ефектів.

Оперативне (хірургічне) лікування полягає в мікрохірургічному коригуванні та відновленні природного кровотоку у статевому члені.

Іноді виправданим є використання методики внутрішньокавернозного фаллопротезування. При професійному підході і здійсненні, вона дозволяє вести повноцінне статеве життя.

Крім лікування еректильної дисфункції, в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» можна отримати висококваліфіковану консультативну, діагностичну допомогу і лікування за напрямками:

 • неврології;
 • кардіології;
 • урології;
 • гастроентерології;
 • судинної хірургії;
 • дерматовенерології;
 • стоматології та інших напрямках.

Зручним є графік роботи. Постійно діють і оновлюються акції та знижки на медичні послуги. записатись на прийом з питань лікування імпотенції можна в Запоріжжі за телефоном (061) 233-7-23. Всім пацієнтам гарантовано надається кваліфікована допомога, компетентна консультація за умов збереження принципів конфіденційності.

Текстові відгуки

29.11.2018 Был у уролога Гребенюка Сергея Михайловича, очень доволен, молодой, но очень внимательный и вежливый.рекомендую

відділення: Урологія

31.10.2017 Хочу выразить свою благодарность врачам : урологу Сторижко С.П. и гинекологу Поплавскому В.В. Спасибо Вам за Ваш профессионализм, понимание и участие. Девочкам из кол-центра отдельное спасибо за оперативность и быстрое решение проблемы.

відділення: Урологія

14.10.2015

Уролога частной клиники Оксфорда -советую! Очень знающий и опытный врач. Хорошее обращение и качественное лечение. Болезни, которые казались совсем неизлечимыми и постоянными можно побороть и забыть о них. Хожу сюда не только у урологу, очень терапевт понравился, анализы берут хорошо. Частные больницы- рулят! За "бесплатную медицину" с их постоянными благотворительными взносами, не людским обращением и громадными очередями забыл.

відділення: Урологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки