Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

«Андро-Гін» - кінець гінекологічних та урологічних патологій в Запоріжжі

Андро-Гін в "Оксфорд Медікал Запоріжжя"В нинішній час, навіть при використанні багатьох сучасних методик, ефективне лікування більшості захворювань репродуктивних органів чоловіків і жінок можливе лише при комплексній терапії.

Новий апарат системної дії «Андро-Гін», розроблений вченими - медиками, по своїй функціональності перевершив усі відомі на сьогоднішній день технології. Завдяки цьому апарату лікування урологічних і гінекологічних захворювань стало не тільки ефективнішим, але і проводиться набагато швидше.

КОМБІНОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ

В апараті «Андро-Гін» розробники зуміли об'єднати одразу кілька фізіотерапевтичних методів. Це дозволило при підвищеній результативності лікування розширити список захворювань, від яких можна позбутися при проходженні курсу лікування з апаратом «Андро-Гін».

Технологія лікування цим апаратом є комплексною і передбачає наступні методи і процедури:

 • електростимулююча функція сприяє розширенню кровоносних судин периферичної кровоносної системи, підвищуючи тим самим інтенсивність кровотоку в ній;
 • магнітотерапевтична методика також розширює просвіт кровоносних судин по всій кровоносній системі, а також забезпечує дренажні властивості лімфи;
 • ефект нейростімуляціі сприяє усуненню болю, підвищення провідності нервових волокон, а, головне - реабілітації пошкоджених патологією тканин репродуктивних органів;
 • лазерна терапія активно впливає на зниження больового синдрому, бере участь в регенерації тканин і зняття запального процесу;
 • кольороритмотерапія забезпечує сталий психоемоційний стан пацієнта в процесі лікування.

Таким чином, в апараті «Андро-Гін» реалізовано одночасно декілька медичних технологій, що позитивно впливають на органи репродуктивної і сечостатевої системи пацієнта шляхом впливу опроміненням лазером, магнітними полями і електричними струмами низької частотності.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ АПАРАТУ «АНДРО-ГІН»

Комплексне застосування в рамках одного лікувального курсу всіх описаних методик дозволяє зупинити прогресування патології на будь-якій стадії. При коректному використанні апарату «Андро-Гін» не виключається повне зцілення навіть від хронічних симптомів урологічних і гінекологічних захворювань.

В результаті застосування технологій, реалізованих в даному апараті, на органи репродуктивної системи одночасно виявляється такий комплекс позитивних впливів:

 • зняття болю;
 • підвищення імунних функцій;
 • протизапальний ефект;
 • заспокійливу дію;
 • забезпечення мікроциркуляції крові у фізіологічних нормах;
 • зниження набряклості.

Однією з практичних переваг застосування цього апарату є те, що він усуває причини захворювання, і характерні симптоми. Застосування апарату «Андро-Гін» показано при таких серйозних патологій, як простатит, аденома простати, цистит, занепад еректильних функцій у чоловіків. При цьому навіть лікування хронічного простатиту дає результат. А зниження больового синдрому при сечовипусканні проходить при першому ж застосуванні апарату у 70% пацієнтів.

У жінок апаратом успішно лікуються: дисфункція яєчників, хвороби із запальним характером, гіпоплазія, спайкові процеси в репродуктивних органах і багато інші гінекологічні патології.

Однією з переваг використання у урологічній та гінекологічній практиці цього апарату є те, що його дія абсолютно не призводить до небажаних наслідків.

Пройти лікування з допомогою цього метода можна в МЦ «Оксфорд Медікал», записавшись для попередньої консультації по телефону в Запоріжжі: 233 7 233.

( Рейтинг: 4.64, голосів: 25 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом