Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Виведення з запою в Запоріжжі

Алкоголізм – неприємне захворювання, яке вносить негативні корективи у життя хворого, засмучує його родичів і друзів. Коли пацієнт входить у гострий стан, головне – вивести його з запою і стабілізувати його самопочуття.

ОЗНАКИ І НАСЛІДКИ АЛКОГОЛІЗМУ

Крім відомих всім симптомів у хворого алкоголізмом людини можуть виявлятися ознаки погіршення працездатності травного тракту, порушується фізіологія серцево-судинної системи. Найбільше від непомірних доз алкоголю страждають печінка і підшлункова залоза, а крім того, продукти розпаду спирту негативно впливають на роботу мозку, внаслідок чого порушується робота центральної нервової системи.

Внаслідок цього хвора алкоголізмом людина відчуває болісні страждання на етапі відвикання, що свідчить про необхідність використання компетентної медичної допомоги. Симптомами, що свідчать про необхідність звернення до нарколога, можуть бути:

 • придбання шкірою жовтого відтінку;
 • розширення зіниць;
 • розлад шлунково-кишкового тракту;
 • дисфункція печінки та підшлункової залози;
 • часті напади блювання і нудота;
 • порушення координації рухів.

Крім того, в процесі спілкування з таким пацієнтом виявляється помітне погіршення пам'яті, незв'язність мови, очевидні ознаки розлади ЦНС. А саме - нервова збудливість, депресивний стан, ознаки часткового паралічу нижніх або верхніх кінцівок.

ДЕННЕ СТАЦІОНАРНЕ ЛІКУВАННЯ

Виведення із запою здійснює досвідчений лікар-нарколог. Самолікування та звернення до некомпетентної людини  може погано позначитися на стані хворого. Найбільш ефективною методикою вважається лікування запою в стаціонарному режимі. Пацієнт:

 • пройде повне обстеження;
 • буде під наглядом;
 • буде проходити необхідні лікувальні процедури і приймати виписані препарати.

При своєчасній допомозі лікаря хворий відчуває поліпшення самопочуття – організм очищається від токсичних речовин. За цим може наступити рецидив – хворий може знову прийняти алкоголь, і не один раз, так як буде вважати, що з ним все в порядку. Тому важливо другим кроком після детоксикації пройти кодування.

КОДУВАННЯ - ЕФЕКТИВНА ПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВУ

В МЦ "Оксфорд Медікал Запоріжжя" застосовуються сучасні методики, які дозволяють вилікувати пацієнта від алкоголізму:

 • сеанси у психотерапевта і гіпнотичні техніки;
 • пацієнту підшивають капсулу зі спеціальним препаратом;
 • пацієнту вводять внутрішньовенно та внутрішньом'язово спеціальні препарати;
 • використовують блокатори опіоїдних рецепторів у головному мозку.

Лікар підбере найбільш ефективну методику лікування, виходячи з результатів обстеження пацієнта. Бажання самого пацієнта бути здоровим і вести повноцінний спосіб життя є вирішальним фактором при боротьбі. Лікар допоможе і підтримає пацієнта на його шляху до повного одужання.

Олег Миколайович Губанов - лікар вищої категорії приймає пацієнтів нашого медичного центру.

Шкідливі звички виліковні. В МЦ використовуються тільки перевірені методики, які не шкодять здоров'ю та самопочуттю пацієнта. Позитивний досвід доводить на практиці, що залежність – це хвороба, від якої вам допоможуть позбутися в нашому медичному центрі!

Виведення із запою - питання професійної компетенції, і не варто довірятися народними рецептам і неспроможним рекомендаціям знайомих. Допомогти у вирішенні проблеми алкоголізму можуть кваліфіковані та досвідчені наркологи медичного центру «Оксфорд Медікал Запоріжжя». Вони гарантують абсолютну конфіденційність та повне досягнення результату лікування. Записатися до них на прийом можна за телефоном 233-7-233.

( Рейтинг: 4.61, голосів: 23 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиГубанов Олег МиколайовичЛікар нарколог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом