Лазерна Епіляція Candela Екстра-бікіні + Пахви= 750грн. Запис за тел .: (061) 233 7 233

Наркологія в Запоріжжі

Тисячі українських сімей кожен день стикаються з проблемами алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії, ігроманії — залежностями, подолати які самостійно вкрай складно. Покалічені долі і розбиті сім'ї ... Чи можна цього уникнути? Хто може допомогти, якщо переконань рідних і близьких, і сили волі не вистачає?

ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ

Кращий помічник в цьому — висококваліфікований лікар-нарколог і бажання самого пацієнта повернутися до здорового, повноцінного способу життя.

МЦ « Оксфорд Медікал» відкрив нове відділення - «Наркологія».

Прийом веде лікар вищої категорії - Олег Миколайович Губанов.

Багатий досвід практичної роботи, використання сучасних і перевірених часом методик, успішне впровадження їх на практиці, дозволяють стверджувати, що перемогти шкідливі звички і залежності цілком реально.

Відділення наркології спеціалізується на лікуванні:

  • алкогольної залежності;
  • тютюнопаління;
  • ігровий залежності;
  • харчової залежності.

Всі ці пристрасті неможливо залишати без уваги. Вони, як небезпечне захворювання, яким вони і є по суті, здатні чинити сильний патологічний вплив на організм. При надмірному вживанні наркотичних компонентів, надмірних доз алкоголю і при надмірному курінні у людини спотворюються морфологічні і структурні зміни тканин, втрачається фізіологія внутрішніх органів. Найчастіше при таких патологіях трапляються гострі та хронічні захворювання печінки, серцево-судинної системи, уражається кора головного мозку.

Всі ці непривабливі наслідки доповнюються повним розладом центральної нервової системи. Збій її фізіології може призвести до затяжних депресій, гострих неврозів, нервової збудливості.

В окремих випадках відзначається повна або часткова втрата пам'яті, порушується координація руху, помітно погіршується зір.

ДІАГНОСТИКА ПРИ НАРКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ

Досвідчений лікар нарколог може встановити точний діагноз, керуючись результатами клінічного обстеження. Люди, які страждають подібними розладами, мають ряд характерних симптомів, включаючи мандраж і парези верхніх і нижніх кінцівок, втрату уваги, сповільнену реакцію на події, що відбуваються.

Часто у них розширені зіниці, шкіра має жовтяничний відтінок, суха й зморшкувата. Крім того, існують специфічні методи визначення різних видів наркотичної залежності. У їх числі кваліфікованими наркологами використовуються лабораторні дослідження крові, що підтверджують наявність і концентрацію шкідливих компонентів в організмі.

ЛІКУВАННЯ В НАРКОЛОГІЇ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Курс лікування подібних захворювань включає комплекс заходів і засобів, чия дія спрямована на викорінення причинних факторів, відвикання від шкідливих звичок, а також ставить на меті реабілітацію та усунення наслідків захворювання.

У лікуванні застосовуються:

  • сугестивна терапія (навіювання наяву);
  • голкорефлексотерапія;
  • медикаментозна терапія;
  • лазеротерапія.

Прийом лікаря-нарколога складається з докладної бесіди з пацієнтом, вивчення історії хвороби, тестування.

У разі необхідності в умовах клініки проводиться детокс-терапія, що передбачає повноцінне виведення токсинів, шлаків з організму.

Оптимальна кількість сеансів — від 8 до 10.

При дотриманні рекомендацій лікаря стійкий ефект наступає на 8 процедурою. Ще 2 процедури спрямовані на закріплення результату.

«Людина повинна прийти до здорового способу життя усвідомлено, - кажуть фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя», а ми йому в цьому допоможемо!»

«Оксфорд Медікал Запоріжжя» - кращі методики та кваліфіковані лікарі!

Запис на консультацію за телефонами:

233-7-233, 095-238-3-238, 096-238-3-238

( Рейтинг: 4.68, голосів: 25 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиГубанов Олег МиколайовичЛікар нарколог

М. Гончаренко (Панфіловців), 7;

інформація про лікаря

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом