записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок
 
 

Школа для вагітних

Ви давно планували вагітність... і ось, нарешті, цей момент настав. Всередині Вас вже б'ється ще одне маленьке сердечко. Попереду дев'ять щасливих місяців, коли кожен день наповнений новими подіями і відчуттями. Так що ж потрібно знати майбутнім мамам?

Ази здорової вагітності і пологів

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» розпочала роботу Школа для вагітних. Курс включає в себе п'ять занять.

  1. На першому Ви дізнаєтеся все про зачаття і внутрішньоутробний розвиток малюка. Під час виношування дитини вкрай важливо дотримуватися основних правил гігієни, щоб не нашкодити дитині. В школі для вагітних МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» цьому питанню приділяється особлива увага. Крім того, відвідувачам занять розкажуть все про правильне харчування під час цього нелегкого, але такого щасливого періоду життя. Фахівці медичного центру також повідають про те, як необхідно поводитися з малюком, який поки ще тільки сприймає світ через відчуття і почуття матері. Адже на цьому етапі украй важливо обрати правильну модель поведінки, щоб жодним чином не нашкодити ще не народженому дитяті.
  2. Під час другого заняття розглядаються три основних періоди пологів: розкриття шийки матки, народження плода і вигнання посліду. Кожен з них вкрай важливий і має свої особливості. Процесу пологів фахівці медичного центру приділяють особливу увагу. Відвідувачкам занять наочно показують, як відбувається це найбільше у світі чудо – народження людини. Крім того, на другому занятті Ви дізнаєтеся, як зменшити біль під час першого періоду пологів – появи перейм. Якщо Ви вирішили народжувати дитину в присутності чоловіка, тоді основне завдання по знеболюванню ляже на плечі другої половини. Якщо ж народжувати будете самі, фахівці центру розкажуть, як самостійно зменшити больові відчуття.
  3. Здійснилося. У Вас поповнення в родині. Малюк вимагає великої уваги і турботи. Що таке післяпологовий період? Як себе вести? Що необхідно робити? Фахівці медичного центру дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять Вас вже на третьому занятті Школи для вагітних. У перші місяці після пологів існує велика ймовірність настання другої вагітності. І вигодовування груддю, всупереч поширеній думці, не є гарантованим засобом контрацепції. Так як же убезпечити себе? Про це ви можете дізнатися на черговому занятті в медичному центрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя».
  4. Тема наступного, четвертого заняття - грудне вигодовування. Вашій увазі пропонується цікавий фільм, де повною мірою відображені всі нюанси, проблеми з годуванням і можливі варіанти їх вирішення. Після перегляду, фахівці центру продемонструють основні моменти на практиці, розкажуть про все, що необхідно знати майбутнім мамам про годування малюка. Крім того, Ви дізнаєтеся все про догляд за грудьми і правильному харчуванні при годуванні. Не варто ризикувати власним здоров'ям і здоров'ям малюка, підготуйтеся до відповідального етапу заздалегідь.
  5. Останнє, п'яте заняття Школи для вагітних, присвячене догляду за новонародженими. Ви дізнаєтеся багато корисної інформації, фахівці розкажуть про всі нюанси догляду за малюком в перші місяці його життя. Крім того, Ви почуєте також плюси і мінуси природних пологів, позитивні моменти спільних пологів з Вашою другою половинкою.

Вся корисна інформація за короткий час

Кожне із занять триває в середньому півтори години. Усі бажаючі можуть поставити додаткові запитання, фахівці медичного центру дадуть вичерпні відповіді.

Пам'ятайте: до такого відповідального етапу життя, як вагітність і пологи, потрібно готуватися заздалегідь. В «Оксфорд Медікал Запоріжжя» ви отримаєте не тільки психологічну допомогу в підготовці до пологів, але і дізнаєтеся багато корисної інформації про фізіологічні особливості організму мами і малюка.

Благополуччя вашої родини в ваших руках!

Запис по телефону в Запоріжжі: (095) 233 8 233 і (096) 233 8 233.

Текстові відгуки

22.12.2017

Спасибо огромное зав. гинекологии Поплавскому Владимиру Владимировичу. Замечательный доктор! А так же искренне благодарю медсестру Татьяну Федоровну, операционную бригаду и девочек на рецепшене!Я не первый раз в этой клиннике и очень довольна. Все как всегда на высшем уровне! С наступающим Новым годом!

відділення: Гінекологія

15.04.2016

Этой весной сделала лабиопластику у Владимира Владимировича Поплавского. Жалею только об одном - что не сделала раньше!!! Сказать, что я довольна - это не сказать ничего! Я вообще, очень трусливый человек, шла на первичную консультацию с мыслью, что наверное консультацией все мое желание иметь красивую интимную зону и закончится. Врач все доступно объяснил, показал, что возможно, а чего делать и не стоит.. К операции не склонял. Уточнил по поводу моих ожиданий и полноценно объяснил реалии. На следующий день сдала анализы. Оценили удобное время и назначили день операции. Самым страшным (и только страшным, боли не было) был обезболивающий укол. Предложили успокоительное. Во время процедуры разрешили пользоваться своим гаджетом, слушать музыку, пользоваться вай-фай. Как я ни ждала боли - ее не было))) Через минут 40 я уже сидела в машине и ехала домой. Нехитрые обработки, личная гигиена и - вуаля! менее чем через 1,5 недели мне сняли остатки шовного материала. Из всего-всего это была самая неприятная процедура. Но, когда знаешь, что все уже позади, это такое..)) Я безумно довольна! Я очень требовательна во всем. Поплавский В.В. на мои высматривания результата сказал, что если что-то желается, то можно обсудить и, если это разумно, откорректировать. Но сейчас мне настолько все нравится, будто не мое, а с картинки!!!)))

відділення: Гінекологія

02.03.2016

Добрый день. Хочу сказать спасибо врачу-гинекологу Мартынюк Оксане Николаевне за внимательное отношение и высокопрофессиональное обследование. Благодаря таким специалистам многие люди снова и снова делают свой выбор в пользу Оксфорд Медикал. Оксане Николаевне желаю дальнейших профессиональных успехов, а клинике - побольше кадров такой же высокой квалификации и процветания!

відділення: Гінекологія

07.05.2014

Поплавский Владимир Владимирович - прекрасный врач-гинеколог. Всегда уделяет достаточно времени для консультации, всё подробно и доступно объясняет, тем самым располагая к беседе и доверию. Корректный, внимательный доктор, подробно описал суть проблемы и дал хорошие указания и рекомендации, а также назначил курс лечения. Тактичность, доброжелательность, профессионализм и человечность - эти все качества относятся к Вам, что большая редкость в наше время. Буду наблюдаться у Вас и рекомендовать всем знакомым такого квалифицированного специалиста!!!!

відділення: Гінекологія

18.11.2013

Добрый день. Обратилась в клинику Оксфорд- Медикал Запорожье в отделение гинекологии в Кириченко Инне Николаевне. Благодаря ее профессионализму решила большинство своих проблем. Все советую обращаться к ней.

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки