записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(061) 233 7 233
Замовити зворотній дзвінок

Акція!Прийом проктолога з відеодіагостикою 120грн. Запис за тел 233 7 233

Ви знаходитесь на сайті Запорізької клініки

Вибрати інше місто
 
Дитячий ЛОР
  • Лікування тонзиліту у дітей
 

Лікування тонзиліту у дітей

Лечение тонзиллита у детейДитячий тонзиліт – гостре захворювання інфекційного походження, яке знайоме майже всім батькам дітей у віці від одногj до 15 років. Багатьом воно знайоме під терміном «ангіна». Але незалежно від назви, ця хвороба завдає чимало турбот. Вона проявляється запальними процесами в області піднебінних мигдалин, внаслідок чого послаблюється імунітет і підвищується ризик виникнення вторинних патологій.

 

Тільки досвідчений і кваліфікований дитячий ЛОР в змозі діагностувати та ідентифікувати це захворювання – воно має чимало ознак, схожих з іншими хворобами верхніх дихальних шляхів і органів ротової порожнини. Кваліфіковану допомогу батьки хворих дітей можуть знайти в дитячому ЛОР-відділенні медичного центру «Оксфорд Медікал» у Запоріжжі.

Причини і симптоми тонзиліту

Основною причиною ангіни є вторгнення вірусів і бактерій в організм. Подолавши опір мигдаликів, які виконують бар'єрну функцію для патогенної мікрофлори, мікроби поширюються по прилеглих тканинах. Розвиваючись, вони викликають прогресування ангіни і вторинних захворювань.

 

Запідозрити ймовірність виникнення тонзиліту в домашніх умовах допоможе знання характерних симптомів:

  • різке зниження апетиту;
  • постійний головний біль;
  • захриплий і слабкий голос;
  • больові відчуття в горлі і у вухах;
  • збільшені в обсязі лімфатичні вузли;
  • почервоніння горла.

Велика частина цих симптомів характерна і для інших схожих хвороб. Поряд з ними підвищується температура, з'являється сонливість і дратівливість.

Діагностика та класифікація тонзиліту

З метою коректного визначення хвороби потрібна диференціальна діагностика, виконати яку під силу тільки компетентним лікарям дитячого ЛОР відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» при наявності наявного в медичному центрі діагностичного обладнання і власної лабораторії з прогресивними методами постановки діагнозу.

 

За результатами клінічного огляду, зібраного анамнезу, характерних клінічних симптомів та методів діагностики дитячий ЛОР визначає тип ангіни – гострої та хронічної форми, бактеріального або вірусного походження.

 

Для коректної постановки діагнозу використовуються методики лабораторного дослідження крові – загальний і розгорнутий аналіз, біохімічний аналіз, а також бактеріальний посів із зіву, застосовується метод фарингоскопії. В цілях виключення схожих по симптоматиці захворювань можуть призначатися туберкулінові проби, рентген носових пазух, ультразвукове дослідження нирок.

Лікування ангіни в МЦ «Оксфорд Медікал» в Запоріжжі

Для лікування тонзиліту у дітей в медичному центрі «Оксфорд Медікал» використовуються прогресивні методи, сучасна медична апаратура і багатий досвід лікарів ЛОР-відділення. Для підвищення динаміки одужання призначається медикаментозна терапія, що включає антивірусні та антибактеріальні засоби в залежності від причини захворювання, а також імуномодулятори, протизапальні препарати. Позбутися від тонзиліту допомагають фізіотерапевтичні процедури, полоскання і санація мигдалин, прогрівання горла.

 

Всім юним пацієнтам забезпечується індивідуальний підхід, увага медперсоналу, комфортні умови лікування. У розпорядженні юних пацієнтів – найсучасніше обладнання, яке призване прискорити процес одужання і гарантує результативність призначеного безболісного та швидкого курсу лікування.

 

Записатися на прийом для консультації або для проходження лікувального курсу в дитяче ЛОР відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Запоріжжі: (061) 233 7 233

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки